Informace o nás

Vítejte na našich stránkách, které jsou na téma atrakce v ČR a zahraničí. Tyto stránky Vám přináší dva Davidové, kdy jeden zastupuje stranu a pohled návštěvníků poutí a zábavních parků a druhý stranu provozovatelů LTZ (lidová technická zábava). Cílem těchto stránek je Vám návštěvníkům a fanouškům atrakcí, co nejvíce přiblížit vše, co máte na poutích rádi a i to, co je schováno v pozadí. Věříme, že i Vy se budete svými příspěvky podílet na vývoji těchto stránek. Díky všem za návštěvu a následné komentáře, které nám zde v zájmu dojmů a připomínek zanecháte.

Naši uživatelé

Naši uživatelé jste právě Vy, provozovatelé atrakcí, pořadatelé poutí a jiných slavností a hlavně Vy – návštěvníci a milovníci lunaparkového zařízení a vše kolem. Zajímají nás Vaše názory, postřehy, tipy na akce, fotky z akcí, které jste navštívili a další.. Podílejte se s námi na tvorbě webu, který má za cíl nás spojit.

Historie projektu

Historie webu je velmi krátká. Zhruba před rokem oslovil fanoušek David ml. naši firmu provozující pouťové atrakce, skákací hrady - www.atrakce365.cz za účelem pronájmu různých atrakcí. Došlo na výměnu několik otázek, než „prasklo“, že zájemci o atrakci je 13 let. Společně jsme se zasmáli a poté jsem si Davidem vyměnil několik otázek. Davida zajímalo, jak se lidé od „kolotočů“ ke svému oboru dostali a já se naopak zajímal o to, co zajímá fanoušky jeho věku za atrakce a co na poutích vyhledává. Za čas se z nás stali kamarádi, a tak to taky zůstalo. Protože každý z nás má své webové stránky, přihlížel jsem na jeho chatu a diskuzím a článkům ze strany návštěvníků. Tak se zrodil nápad společného webu, na kterém se právě nyní nacházíte.


www.poutove-atrakce.webnode.cz