Matějská pouť 2011 

 

  

*Provozní doba pouti je od úterý do pátku od 14:00 do 21:00 hodin, soboty, neděle, svátky a školní prázdniny je od 10:00 do 22:00 hodin. Návštěvníci pouti  najdou celodenní zábavu pro celou rodinu dle svého výběru.

 *Dne 04.dubna 2011 proběhne v rámci Matějské pouti akce "Den pro zdravotně postižené děti a děti z dětských domovů a azylových domů". Tato akce je přístupna všem zdravotně postiženým návštěvníkům zdarma včetně doprovodného programu.

 

     

K Matějské pouti patří neodmyslitelně i další doprovodné aktivity. Každou sobotu a neděli v průběhu konání MP je na Křižíkově fontáně v době  od 13:00 - 17:00h pro nejmenší návštěvníky připraveno zábavné kulturní vystoupení klaunů ze skupiny MEDUZA. Děti se budou jistě radovat z veselých klaunů a dalších pohádkových bytostí či průvodů masek. 

V celém areálu bude rozmístěn stánkový prodej s různým sortimentem zboží: hračky, kanadské žertíky, suché plody, bižuterie,  textil a další. 

Ani milovníci jídla nepřijdou zkrátka: pro ně budou k dispozici stánky s nejrůznějším občerstvením od orientálních cukrovinek po pravá pouťová perníková srdce a řada restaurací.

 


www.poutove-atrakce.webnode.cz